YALIKAVAK MARİNA YACHT CLUB AÇILDI

Yalıkavak Marina içinde yer alan Yacht Club, yenilenmiş iç dekorasyonu, eşsiz deniz manzarası, Türk-Akdeniz ve Fransız mutfağından oluşan zengin menüsü ve profesyonel ekibi ile keyifli yaz günleri için kapılarını tüm Bodrumseverlere açtı.

Magazin

YALIKAVAK MARİNA YACHT CLUB AÇILDI
Ünlü simaların ve basının davetlisi olduğu açılış kokteyli 4 Temmuz Cumartesi akşamı Yacht Club’ta gerçekleştirildi.


Süreyya Yalçın, Sibel Turnagöl, Alex, Kenan Erçetingöz, Tardu Flordun, Canan Ergüder, Savaş Ay, Metin Uca, Can Gürzap, Şevval Sam, Tarık Ünlüoğlu ve daha birçok ismin katıldığı geceye, Şehnaz Sam şarkılarıyla eşlik etti.


Bodrum’un popüler mekanlarından biri olma konusunda iddialı olan Yacth Club, yaz boyunca 10.00-02.00 arası hizmet verecek. Lezzeti sanata dönüştüren Marina Yacht Club menüsü, Executive Chef’i Hasan Arslan tarafından oluşturuluyor.Türk ve Akdeniz mutfağının yanısıra özel yöntemlerle marine edilmiş biftek menüsü ile de dikkat çeken Yacht Club Restaurant, değişik tatları ve güleryüzlü ekibi ile hizmet veriyor. Ödüllü bar şefi Serkan Yılmaz’ın özel kokteyli ‘Serkayner’ ile yazı serinliğe dönüştürecek Yacht Club, yaz boyunca Cuma ve Cumartesi akşamları Şehnaz Sam ile canlı müzik meraklılarını buluşturacak.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: