Yalıkavak'ta Demet Akalın gerginliği!

Okan Kurt; Yalıkavak Marina'da Demet Akalın'ın eski eşi Önder Bekensir'i görünce üzerine yürüdü. Halef ile selefi; araya giren vatandaşlar ayırdı!

Magazin

Yalıkavak'ta Demet Akalın gerginliği! DEMET ALIŞVERİŞ YAPARKEN

SABAH'la Günaydın'daki habere göre, Demet Akalın'ın eski eşiyle, yeni eşi Bodrum'da karşılaşınca olay çıktı! Ünlü popçu, konser vermek için perşembe sabahı eşi Okan Kurt'la birlikte Yalıkavak'a gitti. Alışveriş yapmak isteyen Akalın, eşiyle marinanın yolunu tuttu. Bir mağazadan mayo almak isteyen popçu, uzun süre burada kalınca eşi sıkılıp dışarı çıktı.

BEKENSİR ŞOKE OLDU

Kurt, mağazadan dışarı adım attığı anda Mezzaluna adlı mekanda Önder Bekensir'i gördü. Bir anda sinirlenen Kurt, Bekensir'in oturduğu masaya yönelip selefinin üzerine yürüdü. Durum karşısında Bekensir şoke oldu. Olayı gören müşteriler hemen araya girdi. Kurt güçlükle sakinleştirilirken, Bekensir apar topar mekanı terk etti.

İŞLETMECİLİK YAPIYOR

Demet Akalın'ın eski eşi Önder Bekensir; bu yıl Palmarina Bodrum'daki Billionaire Club'ın işletmeciliğini yapıyor.

Evlilikleri 7 ay sürdü


Şarkıcı Demet Akalın ile Önder Bekensir'in evliliği uzun sürmemiş ve 26 Temmuz 2010 tarihinde boşanmışlardı. Çiftin 7 aylık evliliği, İstanbul Beykoz'da görülen boşanma davasının ardından bitmişti. Üç aylık flörtün ardından ocak ayında Bekensir'le evlenen ancak aradığı mutluluğu bulamayan ünlü şarkıcının böylece ikinci evliliği de hüsranla noktalanmıştı. İkili karşılıklı olarak birbirlerinden bir şey talep etmemişti. Bekensir son olarak Bodrum'da yaşanılan tartışmanın ardından İstanbul'a gelmiş ve kendisine Acarkent'ten ev kiralamıştı. Eşyalarını eşi Bodrum'dayken aldıran Bekensir mahkeme çıkışında, "Artık hayatımda Demet ismini duymak istemiyorum. Allah herkesin yolunu açık etsin. Asla bu konularla ilgili konuşmayacağım" demişti. Bekensir'in avukatıyla hazır bulunduğu boşanma davasına Demet Akalın katılmamıştı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: