‘Yalnız Hayaller Kaldı’nın çekimleri başladı!

Yapımcılığını Cevher Filmcilik in üstlendiği, yönetmenliğini Mehmet Ali Arslan’ın yaptığı ‘Yalnız Hayaller Kaldı’ filminin çekimleri İstanbul’da başladı.

Kültür-Sanat

‘Yalnız Hayaller Kaldı’nın çekimleri başladı! Öyküsünü Mahmut Cevher’ in senaryosunu Rıza Kıraç’ın yazdığı film bir aile dramına odaklanıyor.

Yeşilçam’ın ünlü oyuncularıyla genç kuşak oyuncularını bir araya getiren filmin danışman yönetmenliğini İran Sineması’nın seçkin yönetmenlerinden Shahrokh Bahrololumi, stil danışmanlığını Elnaz Farzadmehr, ses mühendisliği de Avrupa’nın tanınmış isimlerinden Konstantinos Kittou üstleniyor.

Başrollerini Mahmut Cevher, Perihan Savaş ve Ecem Baltacı’ nın paylaştığı filmde İran Sineması’nın tanınmış kadın oyuncularından Nazanin Karimi de rol alıyor. Ayrıca kadroda Açelya Elmas, Yavuz Pekdiker, Atılay Uluışık, Murat Yılancı gibi tecrübeli oyuncuların yanı sıra Fırat Temir, Bilal Yıkılmaz, Yeliz Bozkurt, Alican Ayas, Ahmet Uğur Gürleyen, Gözde Uçan, Selin Soytürk, Melissa Alagöz , Dilruba Balbunar, Özkan İnce; küçük oyuncularımızdan Onat Erkan ve Nisa Onbaşı rol alıyor.

Yurt dışında da gösterime sunulacak olan filmin Kuzey Amerika dağıtımı Persian Film Inc. tarafından sağlanacak. Çekimleri halen süren filmin vizyon tarihi merakla bekleniyor…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: