YALNIZ KALMAK İÇİN ABD'YE GİTTİM

Hande Ataizi, Amerika'ya biraz yalnız kalmak için gittiğini söyledi.

Magazin

YALNIZ KALMAK İÇİN ABD'YE GİTTİM Bir televizyon programına konuk olan Hande Ataizi, "7 ay New York'a gittim ben. Amerika'ya gitmemin en büyük nedeni de bazen insan içinde bulunduğu durumun çok farkına varmaz. Böyle bir harala gürele o hayat bir geçer. Yani çok da doğru bir zamanda gittiğimi düşünüyorum" diyerek gidişinin kendisi açısından bir karar aşaması olduğunu da belirtti.

Kendisiyle alakalı bazı kararlar verdiğini ve kendisine daha objektif bakabildiğini ifade eden Hande Ataizi, "Bir de insan gibi yaşadım" diyerek Amerika'da tanınmıyor olmanın avantajlarını yaşadığını söyledi.

Ataizi, "Kimse bana bakmıyor. Gayet rahat, orada metroya bindim. Bir anda halk oldum ve o da beni çok mutlu etti açıkçası" dedi.

Paparazziler ve insanların bakışlarından uzak olmanın kendisi için bir özgürlük olduğunu belirten , Hande Ataizi, bunun yaptığı işin bir bedeli olduğu yönündeki sözler üzerine "Evet ama bu da bir nevi, negatif tarafları da var insan ruhu için. Bu kadar gözlemlenmek ve göz önünde olmak da çok sağlıklı bir şey değil aslında" açıklamasını yaptı.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: