YALNIZLIK KORKUTMUYOR

Mayıs ayında Türkiye'ye gelecek olan pop kraliçesi Kylıe Mınogue, hiç bir zaman bir kocaya ve çocuğa sahip olamayacağını kabul ettiğini söyledi.

Magazin

YALNIZLIK KORKUTMUYOR Gelecek ay 40 yaşına basacak olan Kylie Minogue, eş ve çocuk hakkındaki düşüncelerini Alman Vouge dergisinin Mayıs sayısında açıkladı.

Bazen kendisini bir aile içinde hayal ettiğini, ama bunun kendisi için doğru bir yol olmayacağı düşüncesinin hemen aklına geldiğini söylüyor, 'Kendimi hiç bir zaman geleneksel bir evlilik içinde, kırmızı kiremitli bir evde hayal etmedim' diyen pop kraliçesi, bir kocaya ve bir çocuğa sahip olamayacağı düşüncesine alıştığını söyledi.

Evlenmeden de başarılı olan artistlerden Debbie Harry ve Dolly Parton'u örnek gösteren Minogue, 'Dolly, çocuk doğurmaya ihtiyacı olmadığını söylemişti. 'Benim erkek ve kız kardeşlerim, kuzenlerim ve yeğenlerim var' diyordu. Onlar inanılmaz kariyerlerini aile kurmadan yaptılar'.

Bir aile kurmak için pişmanlık duymadığını ekleyen Kylie Minogue, Fransız oyuncu Oliver Martinez ile aşklarının yeniden alevlendiği şeklindeki haberleri de yalanlayarak ayrıldıktan sonra sadece iyi arkadaş olduklarını ekliyor.

Yakında 40 yaşına basacak olmaktan dolayı da üzüntü duymadığını söyleyen Minogue, 'Bu benim için bir dönüm noktası değil. O gün için hiç özel birşey tasarlamadım. Büyük olasılıkla küçük bir arkadaş grubuyla kutlayacağım. Ertesi gün de yeni konserimi düşüneceğim' sözleriyle hayatını özetliyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: