Yamaç ve Vartolu'dan büyük oyun!

Ay Yapım imzalı fenomen dizi ‘Çukur’un dün akşam ekranlara gelen bölümünün finalinde Baykal’a kurulan tuzak, ekran başındakilere keyifli anlar yaşattı. Vartolu’dan intikam almak isterken şoke edici bir sürprizle karşılaşan Baykal, karşısında iki kardeşi yani Yamaç ile Vartolu’yu buldu.

Dizi Galeri

Yamaç ve Vartolu'dan büyük oyun! Pazartesi akşamları zirveye adını yazdıran ‘Çukur’un dün yayınlanan bölümünde Yamaç ve Vartolu’nun kusursuz planıyla Baykal, ava giderken avlandı. Baykal, Nazım ve Emrah’ın kardeş oldukları gerçeğini onlara söyleyerek Çukur’u bitirmek üzere harekete geçti. Koçovalılara ve Vartolu’ya savaş açan Baykal hiç beklemediği bir anda gafil avlandı. Korumaları sayesinde Vartolu’yu kaçırdığını düşünen Baykal, bir anda karşısında Yamaç ile Medet’i buldu. Yamaç ve Vartolu’nun kusursuz planı sayesinde tuzağa düşen Baykal, kardeşlerin oyununa geldi.

Yamaç ve Vartolu’nun büyük oyunu:

Video yüklenemedi...TÜM KATEGORİLERDE ZİRVENİN HAKİMİ!

Çukur, dün akşam yayınlanan 21’inci bölümüyle reyting sıralamasında zirveye yerleşti. Çukur, AB’de 12.29 izlenme oranı (rating), 26.93 izlenme payı (share), ABC1 20+'da 12.57 izlenme oranı (rating), 26.14 izlenme payı (share), Total’de ise 9.90 izlenme oranı (rating), 21.96 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. Çukur'un heyecanla beklenen 21’inci bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #dejavu etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #dejavu etiketi Twitter'ın Türkiye gündeminde 15 saat, dünyada 6 saat 45 dakika, #çukur etiketi ise 4 saat 25 dakika TT listesinde kaldı. Somera’nın reyting analizine göre 19 Mart Pazartesi günü sosyal medyada en çok konuşulan programlar sıralamasında birinci oldu.

VARTOLU İLE SAADET’İN DUYGUSAL BULUŞMASI!

Vartolu’nun öldüğünü sanan Saadet, büyük gerçeği öğrendi. Vartolu’nun evine giderek onu görmek isteyen Saadet ile Vartolu’nun duygu yüklü buluşması ekran başındakileri derinden etkileyerek gözyaşlarına boğdu.

“GÖRDÜN MÜ DEJAVUYU BAYKAL EFENDİ!”

Yeni bölümden yayınlanan ilksahnede korumalarını beklerken karşısında Yamaç, Medet ve diğerlerini bulan Baykal, yumrukların etkisiyle neye uğradığını şaşırıyor. Vartolu ile Medet’in intikam almak için birbiriyle yarıştığı bu anların ardından Baykal’ın nasıl karşılık vereceği büyük bir merakla beklenecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: