YANGIN KONTROL ALTINA ALINMAYA ÇALIŞILIYOR!

Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne bağlı Konacık Beldesi’nde bulunan yapı markette çıkan yangın, havadan ve karadan yapılan müdahalelerle kontrol altına alınmaya çalışılıyor

Magazin

YANGIN KONTROL ALTINA ALINMAYA ÇALIŞILIYOR! Bodrum- Turgutreis Karayolu, yangın nedeniyle Bitez kavşağından itibaren tamamen trafiğe kapatıldı .Videoyu izlemek için tıklayınız.Markette bulunan tiner ve boya maddeleri nedeniyle sık sık patlamalar meydana gelirken, yakındaki işyerleri ve evlerin de tahliyesi istendi. Olay yerine yakın mesafedeki evler tahliye edildi.

Akaryakıt istasyonu ve alışveriş merkezi yakınlarındaki bir yapı markette saat 11.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevler kısa sürede yapı marketi sararken, çevrede büyük panik yaşandı. Yangına, Bodrum’daki belediyelerin itfaiye ekipleri ile Orman İşletme Şefliği’ne ait arazözler müdahale ederken, Muğla Orman Bölge Müdürlüğü’nden helikopter desteği istendi. Markette bulunan tiner ve boya maddeleri nedeniyle sık sık patlamalar meydana geldi. Yangın başladığı sırada marketteki herkes tahliye edilirken, içeride kimsenin kalıp kalmadığı henüz net olarak belirlenemedi.

Bodrum- Turgutreis Karayolu, yangın nedeniyle Bitez kavşağından itibaren tamamen trafiğe kapatıldı. Polis ve jandarma geniş çaplı güvenlik önlemleri alırken, market yakınındaki işyerleri ve evlerin de tahliye edilmesi istendi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: