Yanlış kişi mi?

Sizin başarılarınız, güzelliğiniz ve kişiliğinizle ilgili iğneleyici konuşmalar yapıyorsa uzak durmalısınız...

Kadın

Yanlış kişi mi? Hayatınızın erkeği olduğunu düşünerek başladığınız ilişkide birden her şey sarpa sarmaya mı başladı? Demek ki doğru kişi ile değil aksine hayatınızın yanlışı ile birliktesiniz.

Hayatınızın geri kalanını onunla birlikte geçirmek ister miydiniz? Bu soruların öncesinde sizlerle paylaştığımız tavsiyelere göz atmalısınız.


Birlikte olacağınız kişiyle alakalı kimsenin fikrine ihtiyaç duymayışınızı anlıyoruz. Bazıları tamamen bencil sebeplerden ötürü ilişkinizi desteklemeyebilir ama size yakın olan herkes -anneniz, arkadaşlarınız, kardeşleriniz- bu adama bir türlü ısınamıyor ve onu sevemiyorsa, inanın yanlış kişiyle birliktesinizdir. Böyle durumlarda sizin göremediğiniz - fakat sonradan mutlaka göreceğiniz- şeyleri yakın çevreniz daha iyi analiz edebilir zira.

Onunla ya da onsuz olmanın sizi kötü etkilemeyeceğini düşünüyor olabilirsiniz. Çoğu insan, ilişkide yetki sahibi olduklarını söylerken bunu gerekçe gösterirler. Bunda yanlış bir şey yok. Ama sizi mutlu edemeyecektir. Eğer ona ihtiyacınızın olmadığını düşünüyorsanız onunla yaşlanacağınız bir geleceği arzulamıyorsanız yanlış kişiyle birliktesiniz. Bu, yolda, size kendinizi onunla birlikte olduğunuz için şükredecek kadar mutlu hissettirecek birini hak ediyorsunuz.

Eğer sizin için doğru olmadığını bildiğiniz biriyle birlikte olmaya devam ediyorsanız; kendinize bir iyilik yapın ve bırakın gitsin. Kendinizi hafife almayın, doğru kişi bir yerlerde ve onunla er ya da geç karşılaşacağınızdan asla şüpheniz olmasın.

Eğer doğru kişiyle birlikteyseniz sizin başarılarınızı, güzelliğinizi, kişiliğinizi övmekten zevk duyacaktır. Çünkü bunlar aslında ona ne kadar şanslı olduğunu hatırlatır ve böyle bir adamın yanındayken kendinizi asla övme ya da yükseltme ya da kanıtlama gereği duymazsınız. İyi bir kız arkadaş olduğunuzu bilirsiniz; tıpkı onunla birlikteyken çok daha iyi bir takım olduğunuzu bildiğiniz gibi...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: