YANLIŞ TEŞHİS KOYMUŞLAR

Son iki yılını yakalandığı meme kanseriyle mücadeleyle geçiren Minogue, katıldığı Ellen DeGeneres Show'da, hastalığı ile ilgili bugüne kadar anlatmadığı gerçekleri ortaya koydu.

Magazin

YANLIŞ TEŞHİS KOYMUŞLAR Ünlü sanatçı söze televizyonda izlediği Hillary Clinton'ın meme kanseriyle mücadelede erken teşhisin önemiyle ilgili konuşmasından etkilemesiyle başlayarak, eğer bu kadar etkileyici konuşmasa bugün burada bunları anlatmazdım dedi. Uzun süredir kimseyle paylaşmadığı gerçek ise Minogue'un kazara eline gelen kütleden bir hafta önce doktordan temiz raporu almış olması. Kalbe çok yakın olan bu kütle yapılan mamografi sonucunda çıkmamış ve doktor da yaptığı muayenede kütleyi bulamamış.

Kylie Minogue oldukça sinirli bir şekilde anlattığı bu olayları şu sözlerle noktaladı: Karşınız çıkan her beyaz gömlekliyi, iyi doktor sanıp, güvenmeyin.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: