YAPIMCIDAN FIRÇA YEDİ!

Yunanistan'da da Türkiye'deki kadar ilgi gören 'Yabancı Damat' dizisinde oynayan Nehir Erdoğan, 'esas oğlan'ı sorunca yapımcıdan tepki almış...

Magazin

YAPIMCIDAN FIRÇA YEDİ! 'Biz seni Yabancı Damat'ta tanıdık, sevdik. Teklif Türker İnanoğlu'ndan mı geldi?' sorusuna şöyle yanıt verdi.

'Teklif ondan geldi, sonra alındı elimden. Öyle komik oldu ki o iş. Ben o yaz Amerika'daydım. Yaz tatilini geçirmek için gitmiştim. Teklif geldiğinde hikayeyi çok beğendim ama dedim ki 'Peki kim olacak erkek oyuncu?'. Bu soru üzerine Türker abi, 'Sen nasıl bana böyle bir şey sorarsın? Sen daha dur bakalım! Ben bilmez miyim onu?' diye... Aman dedim... O böyle bi kızdı, sinirlendi. Fakat bir 15 gün sonra falan affetti. Çekimlere başladık.'

O ZAMAN ANLADIM Kİ ACAYİP BİR DURUM VAR

Nehir Erdoğan, dizinin Yunanistan'da Türkiye'den daha fazla popüler olduğunu ve bunu da ilk kez oraya gittiğinde anladığını belirterek 'Oradaki maç reytinglerinin üstünde reyting almaya başladı. Televizyoncular da çok şaşırıyordu orada. Dizinin yayınlandığı saatte herkes evine kapanıp diziyi izliyordu. Bize anlatıyorlardı ama uzaktan ne kadar olabilir ki diye bakıyorduk. Ta ki orada bir televizyon programından davet edilmiştim, havaalanında bana pasaport sorulmadan 'Biz sizi böyle alalım' diye sınırdan içeri alınca Yunanlılar, ben dedim ki 'Burada hakikaten acayip bir durum var'' diye konuştu.
(Televizyon Gazetesi)


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: