Yapımcıdan itiraf: "Can Yaman mağduriyeti yaşıyoruz"

Faruk Turgut: “Can Yaman daha önce dört dizide oynadı ama hiç bu kadar etkili olmadı. Cidden ben de bu kadar etki yaratacağını düşünmüyordum ama biraz da fazla bir etki yarattı. Şimdilerde onun mağduriyetini de had safhada yaşıyoruz.“

Magazin

Yapımcıdan itiraf: "Can Yaman mağduriyeti yaşıyoruz" Ünlü yapımcı Faruk Turgut, Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi ve TRT iş birliğinde “TRT Akademi
Söyleşileri” kapsamında düzenlenen panele konuşmacı olarak katıldı. Başarılı yapımcının Can Yaman ile ilgili söyledikleri panele damga vurdu.

Pınar Deniz Can Yaman'la dizisi hakkında konuştu!

Pınar Deniz Can Yaman'la dizisi hakkında konuştu!Son günlerde gündeme gelen Can Yaman’ın canlandırdığı “Erkenci Kuş” dizisindeki Can Divit karakterini nasıl oluşturduğuna da değinen Turgut, bir de itirafta bulundu:


“Son dönemde romantik komedilerin seyirci nezdinde kalitesinin yükseldiğini fark etmiştim. Demet’le arka arkaya üç dizi çektim. Erkenci Kuş projesi bana geldiğinde Can Yaman’a farklı bir proje yapacaktım. Ama sonra şunu fark ettim. İki oyuncunun bir araya gelmesinden oluşacak sinerjiyi hissederek diğer diziyi iptal ettim. Burada en temel şey karakterin tasarımı önemli.

Can Yaman daha önce dört dizide oynadı ama hiç bu kadar etkili olmadı. Bunun da temel nedeni styling meselesine, saçına, başına, vücut diline, postürüne ciddi anlamda zaman ayırarak çok titizlenerek bir çalışma yaptık. Cidden ben de bu kadar etki yaratacağını düşünmüyordum ama biraz da fazla bir etki yarattı. Şimdilerde onun mağduriyetini de had safhada yaşıyoruz. Karakter çok sevildi. Romantik komedi karakterinin bu kadar etkili olması Türkiye’de ilk kez olan bir şey.”

İzleyici Can Yaman'ı haklı buldu!

İzleyici Can Yaman'ı haklı buldu!Demet Özdemir'den Can Yaman'a rest!

Demet Özdemir'den Can Yaman'a rest!


[url=https://www.gecce.com/haber-demet-ozdemirden-can-yamana-rest][/url]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: