YAPIMCILAR DİZİNİN TEK SAHİBİ Mİ?

'Yahşi Cazibe' ve 'Adını Feriha Koydum' dizileri, yapımcıları ve başrol oyuncuları arasındaki sürtüşmeleriyle gündeme oturdu...

Magazin

YAPIMCILAR DİZİNİN TEK SAHİBİ Mİ? Gani Müjde'nin yapımcılığını yaptığı Yahşi Cazibe ve Fatih Aksoy'un yapımcılığını yaptığı Adını Feriha Koydum dizileri son günlerde dizilerin başarısından çok yapımcı ile oyuncu arasındaki sorunlardan dolayı basında yer buldu.

Yahşi Cazibe'de 'Cazibe' karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz, diziden ayrılmak istediği için dizinin yapımcısı Gani Müjde ile arası açıldı ve dizinin son bölümünde erkekleri evlenmek için kandıran üçkağıtçı bir karakter olarak gösterildi.

Adını Feriha Koydum dizisinin bu sezon final yapacağı herkes tarafından söyleniyordu. Dizinin yapım şirketinin önemli isimlerinde Armağan Çağlayan'da katıldığı programda final yapacağını açıklamıştı. Yapımcı Fatih Aksoy, dizinin gördüğü ilgiden etkilenerek diziyi uzatma kararı aldı ve diziden ayrılacağını açıklayan Hazal Kaya'ya sitemde bulundu. Dizinin bu sezon final yapacağını yalanlayan yapımcı, final olacağını söyleyen Hazal Kaya'ya suçlamada bulundu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: