'YAPIMCILIK İŞKENCE GİBİ!'

Seray Sever, son dönemde el attığı yapımcılık işi için 'işkence' tabirini kullandı...

Magazin

'YAPIMCILIK İŞKENCE GİBİ!' Türkmax'ta Demet Akbağ, Ragıp Savaş, Güven Kıraç ve Ruhsar Gültekin'in oynadığı 'Sen Harikasın' isimli sit-com'un yapımcılığını üstlenen Seray Sever, yeni işi için 'Delilik yani. Kesinlikle delilik. Ben zoru seviyorum galiba ve başarma hırsı çok yüksek bir insanım' diye konuştu.

Ekranlara 6 ay ara verdiğini ve bu sürede yapımcılık işine hazırlandığını belirten Seray Sever, 'Bir ofis açıyorsunuz. Yapmakla sorumlu olduğunuz bir proje var ve bu iş çok zor. Yani o setteki iğneden ipliğe kadar herşeyden siz sorumlusunuz. Bende acayip şekilde herşeyi kontrol etme hastalığı var. Dolayısıyla kendimi ofise kapatıp o işi programladım' şeklinde konuştu.

Astrolojiye olan ilgisi nedeniyle şirketinin adını 'Zodyak' koyan Seray Sever, 'Sen Harikasın' isimli sit-com'un 33 bölüm yayınlandığını ve şimdi de 70 bölüme gittiklerini söyledi. Sever, 'Çok büyük oyuncularla çalışınca, sorumluluğunuz da büyük oluyor' diyerek bütün enerjisini bu işe harcadığını söyledi.

Televizyon Gazetesi


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: