'Yapışık Kardeşler'in yüzü güldü!

İlker Ayrık’ın merakla beklenen komedi filmi ‘YAPIŞIK KARDEŞLER’ 30 Ocak’ta vizyona girdi.

Kültür-Sanat

'Yapışık Kardeşler'in yüzü güldü! Ajanslar tarafından yapılan haberlerde 2015’in en çok beklenen filmi olarak gösterilen Yapışık Kardeşler; komedisi ve eğlencesiyle büyük beğeni topladı. Üç günde 205.223 seyirci tarafından izlenen Yapışık Kardeşler, haftanın en çok izlenen filmi oldu.


“SEYİRCİ TAKDİR ETTİ”

Haftanın filmleri arasında birinci sıraya oturan Yapışık Kardeşler’in yönetmeni ve başrol oyuncusu İlker Ayrık, “Seyircimizin sözü başımızın tacı olacak demiştim daha önce, seyirci izledi sevdi, takdir etti ne mutlu bize” şeklinde konuştu. Dev kadrosu, özgün senaryosu, küfürsüz ama biraz da muzur mizah anlayışıyla sektöre yepyeni bir soluk getiren Yapışık Kardeşler’in başarısının önümüzdeki günlerde daha da katlanacağı konuşuluyor.

SEYİRCİ YAPIŞTI GELDİ

Geçen sene seyirci rekoru kıran Türk sinemasına gösterilen yoğun ilgi ve sektördeki mutluluk verici yükseliş gözlerden kaçmıyor. Sektördeki bu yükselişle birlikte her hafta onlarca film vizyona giriyor ve tüm hızıyla bir gişe yarışı başlıyor. İzleyicinin vizyondaki bu filmler arasından en fazla tercih ettiği filmin hangisi olduğu da merakla bekleniyor. Haftanın
rakamlarını merakla bekleyen sinemaseverler için bir kez daha tekrarlayalım; yılın komedi filmi Yapışık Kardeşler haftanın en çok izlenen filmi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: