YAPRAK DÖKÜLDÜ FİKRET ÇIPLAK!

'Yaprak Dökümü'nün Fikret'i Bennu Yıldırımlar, bir fahişeyi canlandırdığı 'Gökten Üç Elma Düştü' adlı filmde 10 saniye boyunca çıplak görülüyor!..

Magazin

YAPRAK DÖKÜLDÜ FİKRET ÇIPLAK! ÜNİVERSİTELİ FAHİŞE
Bennu Yıldırımlar, 'Gökten Üç Elma Düştü' filmindeki duş sahnesiyle çok konuşulacak. 10 saniye süren bu sahnede Yıldırımlar çırılçıplak! 'Yaprak Dökümü'nde mazbut abla Fikret'i canlandıran Yıldırımlar, filmde üniversite mezunu olduğu halde geçimini fuhuş yaparak kazanan Nilgün'ü oynuyor. Bugüne kadar altı filmde rol alan başarılı oyuncu ilk kez başrolde.

KAPATACAK BİR ŞEY YOK
Daha önce dizide öpüştüğü için fanatik izleyicilerden tepki alan, meme kanseriyle ilgili bir kampanya için soyununca da çok tartışılan Yıldırımlar o dönem şöyle konuşmuştu: 'Görünen bir şey yok, fazla bir şey yok kapatacak!' Oyuncu bu filmdeki sahneler için ise henüz bir açıklama yapmadı.

MARTTA VİZYONA ÇIKIYOR
6 Mart'ta vizyona girecek film, Bursa İpekyolu Festivali'nde 'En iyi film' ve 'En iyi senaryo' ödüllerini almıştı. Film, bir hırsız ve komşusuyla birlikte cinayet işleyen fahişe Nilgün'ün yaşadıklarını anlatıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: