'YAPRAK'A HİÇ BENZEMEYEN BİR ROL İSTİYOR

Albüm hazırlıklarını sürdüren Hale Caneroğlu, bir süre izleyiciye Yaprak'ı unutturmak niyetinde...

Magazin

'YAPRAK'A HİÇ BENZEMEYEN BİR ROL İSTİYOR NTV Spor kanalında Burcu Esmersoy'un sunduğu 'Spor Cafe'nin konuğu olan Hale Caneroğlu, bir süre oyunculuğa ara vererek müzik çalışmalarına devam etmek istediğini söyledi.

Avrupa Yakası'ndaki 'Yaprak' karakteriyle tanınan Hale Caneroğlu, dizi biter bitmez atv'de yayınlanan 'Ah be Güzelim' isimli yarışmayı sunmaya başlamıştı.

Dizi yapmayı şu aralar düşünmediğini söyleyen Caneroğlu, "Benim şu an planladığım bir müddet oyunculuğa ara vermek, biraz dinlendirmek. Biraz müzikle ve televizyon programıyla devam edip, bir müddet ara verdikten sonra, Yaprak ile hiç alakası olmayan, benzeri olmayan, daha farklı bir karakterle, farklı bir yaşam süren karakterle tekrar izleyicinin karşısına oyuncu olarak çıkmak çok şık olur diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

AVRUPA YAKASI SAYESİNDE OLDU

Hayatını sadece dizi yaparak geçirmek zorunda kalmadığı için memnuniyetini dile getiren Hale Caneroğlu, "Çok şükür başka bir dizide çalışmak zorunda kalmayacağım. Çünkü hayatımı müzik ve sunuculukla da götürebileceğim" diyerek bunun da Avrupa Yakası gibi Türkiye'de çok prestiji olan bir dizide yer almasından kaynaklı olduğunu belirtti.

YAPRAK DIŞINDA BİR KARAKTERİ DE OYNAYABİLİRİM!

Ekmek parası kaygısı gütmeden, 'Avrupa Yakası'na dayanarak kendisini yetiştirme şansına sahip olduğunu anlatan Hale Caneroğlu, oyuncu olarak kendisini biraz dinlendirmeyi, biraz unutturmayı ve sonrasında da Yaprak dışında bir karakteri de hayata geçirebildiğini göstermeyi istediğini söyledi.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: