YARDIM İÇİN DOĞMUŞUM

Yeşim Salkım '55 üniversite öğrencisi okutuyorum' dedi.

Magazin

YARDIM İÇİN DOĞMUŞUM Yeşim Salkım, 'Yardım için doğmuşum' dedi ve ekledi: 55 üniversite öğrencisini okutuyorum. 15 Şubat'ta da daha çok genç eğitim görsün diye yardım için sahnede olacağım..

Biletleri Siren Ertan satıyor Yaptığı yardımları bugüne dek gizli tutmayı tercih eden şarkıcı Yeşim Salkım, sonunda kimlere maddi katkı sağladığını açıkladı. '55 üniversite öğrencisi okutuyorum' diyen Salkım, muhtaçlara bakmayı da kendine ilke edindiğini söyledi.


Tüm çabasının, okuttuğu öğrenci sayısını çoğaltmak olduğunu vurgulayan Salkım, 15 Şubat'ta 'Gençlerimiz Okuyacak' kampanyası için ücretsiz konser vereceğini belirterek, şunları söyledi: 'Çocukların okuması uğruna günlerce, gecelerce, sabahlara kadar hiç durmadan çalışıp, şarkı söyleyebilirim. Çünkü öğrenciler bizim geleceğimizdir. Onların okuması ve yarınlara iyi bir yetişkin olarak hazırlanması için elimden ne geliyorsa onu yapmaya hazırım ve yapacağım. Yardım konserlerini de bu yüzden tercih ediyorum.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: