YARIŞMACILAR DA MERVE BÜYÜKSARAÇ'A CEVAP VERDİ!

“Survivor Ünlüler- Gönüllüler”den elendikten sonra hem Acun Medya hem de yarışma hakkında ağır ithamlarda bulunan Merve Büyüksaraç, önceki gün “Böyle Bir şey Var mı?”ya konuk oldu. Büyüksaraç’ın sert açıklamalarına canlı yayında da devam etmesi üzerine yarışmacı arkadaşları suskunluklarını bozdu.

Magazin

YARIŞMACILAR DA MERVE BÜYÜKSARAÇ'A CEVAP VERDİ! İşte yarışmacılardan Merve Büyüksaraç'a yanıt;

Alp:
Madem “açlık çekmedim” diyor, yarışmalardan önce konuşurken ve adada her röportajında neden hep “açlıktan ölüyorum” diyordu? Şimdi de “aç kalmadık” diyor. Bu nasıl bir yalandır, nasıl bir çelişkidir? Madem Merve ve yarışmacılar aç kalmıyorlardı, neden bir yoğurt için o kadar kavga çıktı? Biz de yarışmadan elendik, ama böyle gerçekdışı açıklamalara gerek duymadık. Bazı şeyleri hazmetmek lazım.

Anıl:
Merve benimle ilgili de “Acun Medya’da tanıdıkları vardı” demiş. Allah’tan korkusu yok ki böyle bir iftira atabiliyor. Akıl sır erdiremiyorum. Ben yarışma için Acun Medya’ya kendim başvurdum. Dört elemeden geçip yedeğe kalmıştım. Geccenin saat 4’ünde haber gelince annemi hastanede bırakıp, babamdan izin alıp yarışmaya gittim. Benim de günahımı alıyor. Bence amacı başka.

Mustafa:
Bu arkadaşımızın gerçekten psikolojik rahatsızlığı var. Acilen doktor tedavisine ihtiyacı var, psikolojik yardım alması gerekiyor. Zaten ilk gün hal ve hareketlerinden bunu hissetmiştim. Almeda’dan duyduklarıma göre şeytana taptığını söylemiş. “İstersem şeytanı gecce getiririm bize her türlü yardımı yapar. Şeytan ile ilgili değişik güçlerim var, istediğim zaman kullanabiliyorum. Sana da yardımcı olabilirim” demiş.

Bu olay üzerine Almeda korkmuş bu yüzden de Merve adadan gidince, sevinçten ağladığını bana itiraf etti. Kendisine de sorabilirsiniz.
Bu da gösteriyor ki, acilen tıbbi yardım alması gerekiyor.

Almeda:
Prodüksiyonun bizi manipüle ettiği iddiası tamamen yalan. Merve gitmesin diye ikimiz Doğuş’u yazdık. Beni kimse yönlendirmedi. Buna Merve’yle beraber karar verdik. Merve neden böyle bir yolu seçti anlamıyorum. Attığı iftiralara inanamıyorum.

MERVE BÜYÜKSARAÇ NE DEMİŞTİ?

Bunlarda ilginizi çekebilir: