Yaşadığı acıların bedeli: 500 bin TL

Malkoç Süalp’in Bade İşçil’e açtığı dava çarpıcı detaylar içeriyor. Süalp ‘yaşadığı acılar için’ 500 bin TL tazminat ve eşinin psikolojisinin elverişli olmadığı gerekçesiyle oğlunun velayetini talep ediyor.

Magazin

Yaşadığı acıların bedeli: 500 bin TL Malkoç Süalp, iki yıl önce evlendiği oyuncu Bade İşçil’e şiddetli geçimsizlik sebebiyle boşanma ve 500 bin TL’lik manevi tazminat davası açtı. Süalp’in avukatı Halil Tükel’in açtığı boşanma, manevi tazminat ve çocuğunun velayet davasındaki dilekçede ilginç detaylar ortaya çıktı.İşçil’in geri çektiği dilekçesinin basına sızmasından sonra barışmalarına rağmen “Ben Bade İşcilim , yalanlarsam yalancı çıkarım , itibarım gider ve dizi teklifi gelmez” dediğinin iddia edildiği dilekçede Süalp’in dilekçesinde panik atak olduğu, depresif duygularla sürekli ev içerisinde huzursuzluk yarattığı da belirtildi.

Bade İşçil’in gelirinin evlendikleri 2013 yılında 1 milyon 318 bin 816 TL olduğu ve şu anda banka hesabında 80 bin dolar olduğu belirtilirken Süalp’in ‘insaniyeti, adaleti, kibarlığıyla başarılı bir iş adamıyken, iddialar nedeniyle kamuoyuna yanlış tanıtıldığı belirtildi. Olayların, iş adamının ruhunda ruhunda derin ve onarılmaz izler bıraktığı, bu acıların karşılığında manevi tazminat olarak 500 bin TL talep ettiği belirtildi. Oğlu Azur’un velayetini isteyen Süalp’in dilekçesinde “Davalı Bade Süalp, velayet görevini sağlıklı yürütebilecek dinginliğe sahip değildir. Psikolojisi iyi değildir. Çocuğun psikolojik ve ruhsal gelişimi ve geleceği için, velayetin babaya verilmesi en doğru karar olacaktır” ifadelerine yer verildi.

Fotoraflar için tıklayınız...

Bade İşçil'in bacaklarına rekor sigorta!

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: