YAŞADIKLARINI KİTAP YAPACAK!

Amerikalı ünlü şarkıcı Britney Spears, bugüne kadar yaşadığı tüm acı olayları kaleme aldığı günlüklerini kitap yapmaya hazırlanıyor..

Magazin

YAŞADIKLARINI KİTAP YAPACAK! Genç yaşına rağmen son birkaç yılda hayatında birçok iniş çıkış yaşayan 27 yaşındaki Britney Spears, hayatını bizzat kendisi yazacak. Sancılı dönemlerinde başına gelen her şeyi günlüklerine yazan ünlü şarkıcı, yazdıklarını bir kitapta toplama kararı aldı.

Şiir yazıyormuş
Yanlış anlaşılmaktan sıkıldığı için bir kitap çıkarmaya karar veren genç şarkıcıya yakın kaynaklar Life&Style dergisine şöyle konuştu: 'Britney düzenli günlük tutar, oraya yaşadıklarını yazar. Bazen hislerini şiirlere döker. Şimdi bunlar kitap olacak.' Hatırlanacağı üzere; Kevin Federline'la yaşadığı olaylı boşanma sürecinin ardından şiddetli bir depresyona giren ve kariyeri inişe geçen Spears'ın bu zor dönemlerinde etrafındaki kişiler kendisi hakkında atıp tutmuş, koruması bile onun hakkında kitap yazmıştı. Annesi Lynne Spears da çıkardığı kitapta kızının hiç bilinmeyen yanlarını yazmıştı. Spears, bu kitaplar nedeniyle de hep zor duruma düşmüştü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: