Yasak Elma dizisinin çekimlerine başlanamadı!

Talat Bulut'un taciz iddiası davasında hakkında takipsizlik kararı çıkmış, diziye geri döneceği öğrenilmişti. Bulut'un diziye dönmesi, yeni sezon çekimlerinin aksamasına neden oldu.

Magazin

Yasak Elma dizisinin çekimlerine başlanamadı! 'Yasak Elma' dizisinin yeni sezon çekimleri; ilk olarak 12, ardından 20 Ağustos'a ertelenmişti. Ancak ay sonu gelmesine rağmen bir türlü çekimlerine başlanamayan dizide, artık yeni bölümün çekilmesi gerektiğini söyleyen oyuncuların moralsiz olduğu konuşuluyor. Yönetmen Neslihan Yeşilyurt ve birçok oyuncunun, Talat Bulut'un kadroda kalmasına sıcak bakmadığı da iddialar arasında.

Şevval Sam, geçtiğimiz günlerde "Biz işimizin bir şekilde başındayız. Bu işin başlamasını bekleyen kocaman bir ekip var. Bu proje tek bir kişinin değil. Tabii ki de bazı rahatsızlıklarımız var ve bunu da gerekli yerlere bildirdik. Hepimizin sözleşmesi var, sorumlu olduğumuz kocaman bir ekip var. Kafaları kurcalayan bu hikayede adını telaffuz etmek istemediğim mesele halen sonlanmış değil. Bu açıdan da gerçek anlamda vicdanlarda aklanacağı günü bekliyoruz." şeklinde bir açıklama yaparak ekipçe durumdan rahatsız olduklarını dile getirmişti.

"Hiçbirimiz hoşnut değiliz"Talat Bulut'tan Şevval Sam'a gönderme!

Talat Bulut'tan Şevval Sam'a gönderme!

Bunlarda ilginizi çekebilir: