'Yasak Elma' dizisinin oyuncusu korku dolu anları anlattı!

'Yasak Elma' dizisinde oynayan oyuncu Ayşegül Çınar bugün 2. Sayfa programına katıldı. Güzel oyuncu, saplantılı bir hayranı tarafından saplantılı bir hayranı tarafından kaçırılmaya çalışıldığını anlattı.

Magazin

'Yasak Elma' dizisinin oyuncusu korku dolu anları anlattı! 'Yasak Elma' dizisi ile tanınan genç oyuncu Ayşegül Çınar bugün 2. Sayfa programına katıldı. Özel hayatı hakkında da konuşan güzel oyuncunun saplantılı bir hayranı ile yaşadığı olay kan dondurdu. canlı yayında konuşan genç oyuncu, yaşadıklarını şu ifadelerle anlattı:

Şevval Sam'dan Hande Ataizi'ne cevap!

Şevval Sam'dan Hande Ataizi'ne cevap!"Yasak Elma dizinde oynarken bir hayranım beni çok beğenmiş ve evimi buldu. Evimden çıktığımda boş bir sokağa girdim yanıma arabayla yaklaşarak iki kolumdan tutup zorla arabaya bindirdi. Arabanın arkasından dolaşıp gelerek 'Ne oluyor' demeye kalmadan arabaya bindirip kapıları kilitledi. Ben bağırmaya başlayınca da 'benimle evleneceksin' deyip arabayı sürdü. Sonra çantamdan telefonu ararken çantamı çekip yırttı. Meğer telefonum çantamdaymış o arabayı kullanırken gizlice telefonu çıkararak arkadaşıma konumumu gönderdim. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne girerken polis çevirdi ve karakola giderek şikayetçi oldum. Olay uzamasın diye şikayeti geri çektim şu an ne yaptığını bilmiyorum. Daha sonra da menajerimin yan tarafından binaya taşındım."


Hande Ataizi'den Talat Bulut itirafı!

Hande Ataizi'den Talat Bulut itirafı!'Yasak Elma'ya yeni oyuncu!

'Yasak Elma'ya yeni oyuncu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: