'Yasak Elma' final mi yapıyor?

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi 'Yasak Elma' için bomba bir iddia ortaya atıldı.

Dizi Galeri

'Yasak Elma' final mi yapıyor? Fox TV ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan ve taciz iddiaları ile geçtiğimiz sezon sürekli gündemde olan Yasak Elma dizisi için bomba bir iddiada bulundu. Milliyet yazarı Sina Koloğlu, oyuncular ve ekibin yorulduğunu dile getirerek, "Tahminim, ‘Yasak Elma’ için bu sezon son olur. Bütün yaz, taciz haberleriyle geçti. Sonrasında yeni sezon başladı, bu sefer, sosyal medya üzerinden yazışmalar gündeme geldi. Anlayacağınız, oyuncular ve ekip yoruldu. Bakıyorum gidişata, ‘biz bu sene bitirelim’ der gibi..." dedi.

Yazının tamamı ise şöyle;

Pazartesi tasadüfü!
İki dizi, aynı senaristin elinden çıkıyor;
‘Bir Umut Yeter’ ve ‘Yasak Elma’... Yapımda Melis Civelek’in imzası var. Ortak yönleri, benzer entrika haritası sunmaları. ‘Yasak Elma’nın oyunculuğu, ‘Bir Umut Yeter’e göre daha başarılı. Bir müddet ‘Bir Umut Yeter’de kaldık. Ev ahalisi, “Konu sürükleyici, oyuncular iyi değil” dedi. Fakat bu dizi, final yapacak. ‘Yasak Elma’yı geçtiğimiz sezon ev ahalisi epey izliyordu. Halit Argun karakterinde vücut bulan Talat Bulut’la ilgili çıkan ‘taciz’ haberleri mi etkilemişti ev ahalisini? Çünkü bu sezon ilgilenmiyorlar. Sordum, “Yok, Ender eve dönünce büyüsü bozuldu, ondan olsa gerek” dediler.
Son sezonu olur
Tahminim, ‘Yasak Elma’ için bu sezon
son olur. Bütün yaz, taciz haberleriyle geçti. Sonrasında yeni sezon başladı, bu sefer, sosyal medya üzerinden yazışmalar gündeme geldi. Anlayacağınız, oyuncular ve ekip yoruldu. Bakıyorum gidişata, ‘biz bu sene bitirelim’ der gibi...

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Talat Bulut ile Şevval Sam’ın senaryoda yer alan öpüşme sahnesinde oynamadığı ortaya çıktı. “Yasak Elma”nın bir sahnesinde Halit (Talat Bulut) ile Ender (Şevval Sam) karakterlerinin yakınlaştıkları anda sahnenin aniden bitmesi dikkat çekti. Senaryoda yer almasına rağmen öpüşme sahnesinin çekilmemesinin sebebi olarak Şevval Sam’ın itiraz ettiği konuşuluyor.

'Yasak Elma'da pırlanta seferberliği!

'Yasak Elma'da pırlanta seferberliği!Şevval Sam ve Eda Ece'den Talat Bulut açıklaması!

Şevval Sam ve Eda Ece'den Talat Bulut açıklaması!

Bunlarda ilginizi çekebilir: