Yasak Elma izleyicilerinden tavsiyeler!

Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut’un rol aldığı Yasak Elma dizisinin 9. yeni bölümü 14 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de Fox Tv'de izleyicilerle buluşacak.

Dizi Galeri

Yasak Elma izleyicilerinden tavsiyeler! Yeni bölüm öncesinde izleyici yorumlarına bakıldığında en çok Zeynep ile Alihan’ın durumunun izleyicide merak uyandırıyor.

"Hepsi ne yaparsa yapsın ama Alihan ve Zeynep’e dokunmasınlar. İkisini çok seviyorum. Bir kere de birileri mutluluğu bulsun, peşinden gitsin" şeklindeki yorumlar aslındaki izleyicinin dizideki sürükleyici konusunun bu aşk olduğunu ortaya koyuyor.

Dizinin izleyicilerinden başka birisinin yorumu ise, "Alihan ve Zeynep’in aşkı beni seksekli yıllara götürdü, devamını diliyorum" diyerek Yasak Elma dizisini bu aşk için izlediğini dile getirdi.

Diziyi beğeniyle izlediğini belirten bir başka izleyici ise, senaryo hatalarının yaşanmasından çekindiğini belirtiyor.

"Her dizide olduğu gibi Zeynep ve Alihan en kısa zamanda ayrılır ki, bu açık belli. Yakında diziyi bozarlar, arkasından final gelir" diyerek umutsuz bir yorum paylaşan izleyici aslında senaristlere yardımcı oluyor.

Alihan’ın Zeynep’e karşı davranışlarını beğenmediğini anlatan bir başka dizi izleyicisi ise, "Bu davranışları sevmedim ve Alihan, karanlık, hasatlıklı bir adam çıkacak diye korkuyorum" yorumunu yapıyor.

İşte Yasak Elma'nın 9. Bölüm 2. Fragmanı:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: