'Yasak Elma' setinde Talat Bulut'a özel karavan!

Yasak Elma’ dizisinde Talat Bulut’un kızı ‘Lila’yı oynayan Ayşegül Çınar, katıldığı programda taciz iddialarından sonra sette yaşananları anlattı.

Dizi Galeri

'Yasak Elma' setinde Talat Bulut'a özel karavan! Oyuncu Talat Bulut'un başrol oynadığı 'Yasak Elma' dizisinin setinde kostüm asistanını taciz ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunulmuştu. Soruşturma başlatan savcılık, dava açmaya yetecek düzeyde delil elde edilemediği için 'takipsizlik' kararı vermişti. Bu kararın ardından 'Yasak Elma'nın yapımcısı Talat Bulut'la yola devam kararı almıştı.

'Yasak Elma'nın setinde büyük gerginlik!

'Yasak Elma'nın setinde büyük gerginlik!TALAT BULUT'A ÖZEL KARAVAN!

Bu sabah ‘Yasak Elma’ dizisinde Talat Bulut’un kızı ‘Lila’yı oynayan Ayşegül Çınar, teve2’deki ‘2. Sayfa’ya konuk oldu. Dizi setinde yaşananları ise şu sözlerle anlattı:

“Olaydan sonraki set günlerimizde hiçbirimiz rollerimize konsantre olamadık. Çekimler birkaç kez tekrar edildi. Çünkü gerginlik hakimdi. Şevval Sam ve Talat Bulut birbirleri ile konuşmuyor. Çekim biter bitmez ikisi de ayrı köşelere çekiliyor. Eskiden herkes aynı karavanı paylaşırdı. Şimdi Talat Bulut’a özel karavan getirildi. Kostümcüsü de iki genç kız. Ben onun kostüm asistanı Özge’yi taciz ettiğine ise inanmıyorum. Öyle bir şey olsa hepimiz hissederdik.”

İstanbullu Gelin'den Yasak Elma'ya transfer!

İstanbullu Gelin'den Yasak Elma'ya transfer!Talat Bulut:

Talat Bulut: "Herkese ve her şeye inat Yasak Elma setindeyim!"Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: