Yasak Elma, Şevval Sam konseri eşliğinde başarısını kutladı!

Fox Tv ekranlarında her Pazartesi izleyici karşısına geçen 'Yasak Elma' dizisi oyuncuları ve tüm ekip dün akşam Etiler’de bir mekanda reytinglerdeki başarısını kutladı. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve fenomen haline gelen 'Yasak Elma' dizisinin kutlama yemeği sonrasında ise başrol oyuncusu Şevval Sam, bütün orkestrasıyla beraber konser verdi.

Dizi Galeri

Yasak Elma, Şevval Sam konseri eşliğinde başarısını kutladı! Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi 'Yasak Elma' dizisi oyuncuları ve tüm ekip önceki akşam Etiler'de bir mekanda reytinglerdeki başarısını kutladı.

Kısa sürede hızlı bir çıkış yapan dizi Fox Tv'nin fenomen dizisi halinde geldi.

Kendi hayran kitlesini yaratan 'Yasak Elma' dizisinin kutlama yemeği sonrasında ise başrol oyuncusu Şevval Sam bütün orkestrasıyla beraber konser verdi.


Başrol oyuncuları Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin yanı sıra yapımcı Fatih Aksoy ile yakın dostu Faruk Bayhan, senaristler Melis Civelek – Zeynep Soyata ve FOX yöneticileri gecceye katıldı. Ayrıca Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlker Kaboğlu, Ayşegül Çınar, Tuğçe Koçak ve bütün ekip bir aradaydı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: