Yasak Elma'da Talat Bulut'un yerine geçeceği iddia edilen Mehmet Aslantuğ'dan açıklama geldi!

Yasak Elma dizisinde taciz iddialarıyla suçlanan Talat Bulut'un yerine Mehmet Aslantuğ ile görüşüldüğü iddia edilmişti. Aslantuğ çıkan haberlere yanıt verdi.

Magazin

Yasak Elma'da Talat Bulut'un yerine geçeceği iddia edilen Mehmet Aslantuğ'dan açıklama geldi! 'Yasak Elma' dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut'un set çalışanı, 19 yaşındaki Özge Ş.'yi taciz ettiği iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Taraflar karşılıklı açıklamalarda bulunmuştu. Talat Bulut iddiaları kesin bir dille reddederken, Özge Ş. ise olayı doğrulayan açıklamalar yapmıştı. Konu yargıya taşındı. Talat Bulut'un önümüzdeki günlerde gidip ifade vermesi bekleniyor.

Talat Bulut'a bir şok daha!

Talat Bulut'a bir şok daha!Ayrıca dizinin yapımcısı Faruk Aksoy'un Bulut'u kadrodan çıkaracağı da konuşulanlar arasında. Bu iddialar sosyal medyada geniş yer buldu. Sosyal medya kullanıcıları Talat Bulut'un yerine Mehmet Aslantuğ'un gelebileceğini belirten paylaşımlar yaptı. Ancak Mehmet Aslantuğ, bu söylentiyi yalanladı ve "Yapacak başka işlerimiz var" dedi.

Talat Bulut ifadeye çağrıldı!

Talat Bulut ifadeye çağrıldı! Eda Ece: Özge'nin yanındayız!

Eda Ece: Özge'nin yanındayız!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: