'Yasak Elma'dan ayrılan Sevda Erginci'den şaşırtan paylaşım!

'Yasak Elma'dan ayrılan Sevda Erginci, 'Sevgili Geçmiş'in kadrosuna dahil oldu. Yeni dizisinin setinden bir kareyi takipçileriyle paylaşan oyuncunun, "tatil gibi iş" notunu düşmesi dikkat çekti.

Dizi Galeri

'Yasak Elma'dan ayrılan Sevda Erginci'den şaşırtan paylaşım! 'Yasak Elma'da Zeynep karakterini canlandıran Sevda Erginci, dizideki partneri Onur Tuna ile birlikte projeden ayrılmıştı. Güzel oyuncu, yeni sezonda Süreç Film imzalı 'Sevgili Geçmiş' dizisinin kadrosuna dahil oldu. İddialı bir yapım olarak görülen 'Sevgili Geçmiş'te Erginci ile birlikte Ece Uslu, Emre Kınay, Burak Yamantürk, Özge Özacar ve Seçkin Özdemir de rol alacak.

Sevda Erginci'nin inanılmaz değişimi!

Sevda Erginci'nin inanılmaz değişimi!"TATİL GİBİ İŞ!"

Sevda Erginci'nin "İpek karakterine hayat vereceği 'Sevgili Geçmiş'in çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Oyuncu setten bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak adeta nispet yaptı. Erginci'nin Urla'da çekilen dizinin setinden yaptığı paylaşımın altına "tatil gibi iş" notunu düşmesi dikkat çekti..Bu paylaşım "Anlaşılan o ki çekimleri İstanbul'da süren 'Yasak Elma'dan sonra İzmir-Urla'da bir projede yer almak Sevda Erginci'ye tatil gibi gelmiş" yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: