Yasak Elma'dan şok bölüm!

Yasak Elma dizisi ekrana gelen 25. bölümüyle seyircisini adeta şoke etti. Alihan ve Ender evlenmesi gecceye damga vurdu.

Dizi Galeri

Yasak Elma'dan şok bölüm! Fox TV'de yayınlanan ve başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Onur Tuna ve Sevda Erginci gibi ünlü isimlerin paylaştığı Yasak Elma dizisi 25. son bölümüyle 3 Aralık Pazartesi akşamı ekrana geldi. Dizinin son bölümde Alihan'ın Halit'e duyduğu öfkeyi fırsata çeviren Ender, Alihan'a evlilik teklifi yaptı. Halit'ten intikam almak isteyen Alihan ise sevdiği kadın Zeynep'i yıkmak pahasına Ender'le evlenmeyi kabul etti.

ENDER VE ALİHAN'A HALİT'TEN BÜYÜK ŞOK!

Yasak Elma'nın 25. bölümünün hemen ardından ise 26. yeni bölüm fragmanı ekrana geldi. Yeni bölüme de Alihan ve Ender'in evlilikleri damga vuracak. Ender'in evlilik cüzdanını gösterdiği Zeynep ise büyük bir şok yaşıyor. Ender yeni eşi Alihan'la herkese birlikte Halit'e savaş açıyor. Şirketin yönetim kurulu toplantısında Alihan ve Ender ikilisi sermaye arttırımı yapmak istiyor. Ancak Zerrin babasından kalan hisselerin kontrolünü Alihan'dan alarak Halit'e devrettiğini açıklıyor. Bu hamle karşısında Ender'in planları suya düşüyor. Halit ise şirketin yeni eş başkanını açıklayınca, Ender ve Alihan ikinci bir şok daha yaşıyor.

İşte 26. bölüm fragmanı:

Video yüklenemedi...Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

Bunlarda ilginizi çekebilir: