'Yasak Elma'nın kadın oyuncularından flaş 'taciz' açıklaması!

FOX dizisi 'Yasak Elma' dizisinin başrol oyuncularından Talat Bulut'un (62), 19 yaşındaki kostüm asistanını taciz ettiği iddia edildi. Kamuoyunda geniş yankı uyandıran olayın ardından dizinin kadın oyuncuları, sosyal medya hesaplarından bir açıklama yayınladı.

Magazin

'Yasak Elma'nın kadın oyuncularından flaş 'taciz' açıklaması! 'Yasak Elma' setinde yaşandığı iddia edilen taciz olayı ortalığı karıştırmıştı. Talat Bulut tarafından taciz edildiğini iddia eden set çalışanı, "Sahne öncesi Talat Bulut’un kravatını düzeltmek istedim. 'Odaya girelim orada düzelt' dedi ve odada tacizde bulundu" demişti.

Taciz iddiası ortalığı karıştırdı:

Taciz iddiası ortalığı karıştırdı: "Neden namusumu ortaya koyayım?"



Dizinin kadın oyuncuları Şevval Sam, Eda Ece, Şafak Pekdemir Mengü, Sevda Erginci, Neslihan Yeşilyurt, İrem Kahyaoğlu ve Nilgün Türksever, yargıya taşınan skandal hakkında açıklama yaptı.

Canlı yayında büyük gerginlik!

Canlı yayında büyük gerginlik!



Ünlü oyuncuların, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama şöyle:
"İçine düştüğümüz talihsiz meseleye dair, #yasakelma kadınları olarak, elbette bir gift sözümüz olacaktır; ancak yargılama sürecini etkilememek adına şimdilik yorum ve açıklama yapmamayı tercih ediyoruz.

Kadına yönelik her türlü şiddet, fiziksel veya cinsel tacize karşı olduğumuzu ve bunu doğuran her türlü olumsuz tutum ve davranışları ortadan kaldırmak adına verilen mücadelede kadın olarak dayanışma içerisinde olacağımızı bildiririz.

Talat Bulut iddialara canlı yayında cevap verdi!

Talat Bulut iddialara canlı yayında cevap verdi!




(Kaynak: milliyet.com.tr)

Talat Bulut'tan yeni açıklama!

Talat Bulut'tan yeni açıklama!

Bunlarda ilginizi çekebilir: