'Yasak Elma'nın setinde büyük gerginlik!

Taciz iddiaları nedeniyle 'Yasak Elma' dizisinin setinde büyük gerginlik yaşanıyor. Şevval Sam'ın, yan yana oynadıkları sahneler dışında Talat Bulut'la bir araya gelmediği iddia edildi.

Magazin

'Yasak Elma'nın setinde büyük gerginlik! Talat Bulut'un, başrolünü oynadığı 'Yasak Elma'nın setinde kostümcü Özge Ş.'yi taciz ettiği iddia edilmiş, olayın yargıya taşınmasının ardından davada takipsizlik kararı çıkmıştı. Yeni sezon çekimleri 3 hafta önce başlayan ve 10 eylülde yayına başlayan dizinin setinde gerginlik ve tatsızlık had safhada. İddiaya göre; Talat Bulut'a kadrodaki bazı oyuncular, özellikle de Şevval Sam ve Eda Ece çok mesafeli. Her iki oyuncu da yan yana oynadıkları sahneler dışında Bulut ile bir araya gelmiyor, sohbet etmiyor.

Dizinin kadın oyuncuları Şevval Sam, Eda Ece, Şafak Pekdemir Mengü, Sevda Erginci, Neslihan Yeşilyurt, İrem Kahyaoğlu, Nilgün Türksever yaşananlarla ilgili, ''Kadına yönelik her türlü şiddet, fiziksel veya cinsel tacize karşıyız. Bunu doğuran olumsuz tutum ve davranışları ortadan kaldırmak için verilen mücadelede kadın olarak dayanışma içinde olacağız.'' demişlerdi. Bölüm başına 45 bin TL alan Talat Bulut, eğer kadrodan çıkarılsaydı 1 milyon TL'nin üzerinde tazminat alacaktı.

Talat Bulut:

Talat Bulut: "Herkese ve her şeye inat Yasak Elma setindeyim!"Talat Bulut nispet yaptı!

Talat Bulut nispet yaptı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: