Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece bin pişman!

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece samimi açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ece, dizideki o ismi Sadakatsiz'e kaptırdıkları için bin pişman. Fox Tv'de ekrana gelen dizi her pazartesi yeni bölümleri ile olay olmaya devam ediyor. Dizi şu sıralar 4.sezonuyla ekranlarda yer alıyor.

Magazin

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece bin pişman! Eda Ece, Yasak Elma'da bulunan güçlü ismi Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizi Sadakatsiz'e kaptırdığı için bin pişman. Sosyal medya hesabından konuya yönelik paylaşım yapan Ece, kimse için böyle konuşmamıştı. Birçok projede yer alan oyuncu Yasak Elma ile yıldızı parlayanlardan oldu.

Eda Ece, Yasak Elma'nın eski yönetmenini Neslihan Yeşilyurt'u, Sadakatsiz dizisine kaptırdıkları şakayla karışık üzüntüsü belli etti. Dizi haricinde özel hayatlarında görüşen iki arkadaş birbirlerine olan özlemlerini sosyal medya üzerinden sık sık paylaşıyor.

Sosyal Medya hesabından Neslihan Yeşilyurt ile paylaşım yapan Eda Ece, fotoğrafın altına şu notu düştü: “Anlayamazsınız. Yönetmenim, set annem, dostum, şakalarımı en hızlı anlayan, bu hayattaki insanlarımdan, kahkahalarımın ortağı falan filan daha neler sus ağlıcam şimdi, Sadakatsiz’e kaptırdı, olsun daha ne işler yapacağız. Çok sevgi çok” ifadesini kullandı.Ece ve Yeşilyurt'un dostluğunda Şevval Sam'da bunun bir parçası. Hatta Şevval Sam ve Neslihan Yeşilyurt yılbaşında beraber poz vererek, sosyal medya hesaplarından fotoğraflarını paylaşmıştı.


[Kaynak: aksam.com.tr]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: