Yasak Elma'nın 'Yıldız'ı Eda Ece'den 2020 sürprizi!

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’nin 2020 yılı için hayranlarına büyük bir sürprizi var. Dizideki karakteri ile kariyerinin en önemli çıkışına imzasını atan oyuncu, dur durak bilmiyor.

Magazin

Yasak Elma'nın 'Yıldız'ı Eda Ece'den 2020 sürprizi! Eda Ece, Yasak Elma için zamanının büyük bir bölümünü ayırmış durumda.12 saati aşan günlük ve yoğun çalışmaların karşılığını ekranda reytinglerle alan Eda Ece, Mayıs ayının sonuna kadar yüksek tempoda dizi için çalışacak.

Eda Ece’den yeni yılda beyazlar içinde...

Eda Ece’den yeni yılda beyazlar içinde...Ancak sonrası için yeni planlar var.Oyuncu fazla dinlenme fırsatı bulamadan yeni bir projeye başlayacak. Medyapım’ın sahibi, yani Yasak Elma dizisinin da yapımcısı Fatih Aksoy ile Eda Ece, Armutlu’da magazinciler tarafından görüntülenmişti. Bu buluşmanın sırrı da ortaya çıktı. Aksoy, oyuncuya bir sinema filmi teklifi yaptı.

Eda Ece'ye Şevval Sam desteği!

Eda Ece'ye Şevval Sam desteği!Yabancı bir projeden uyarlanacak olan sinema filminde Eda Ece’ye teklif yapan Fatih Aksoy, oyuncu için önemli bir kapı açmış oldu. (Kaynak: https://televizyongazetesi.com)

Eda Ece ilk kez açıkladı:

Eda Ece ilk kez açıkladı: "19 yaşındayken..."Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'nin yeni yıl planı!

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'nin yeni yıl planı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: