YAŞAR İPEK REKLAM AŞKI YAŞADIKLARINI DOĞRULADI!

Magazin

YAŞAR İPEK REKLAM AŞKI YAŞADIKLARINI DOĞRULADI! Bugüne kadar pe kçok mankeni şöhrete ulaştıran Vizyon Ajans’ın sahibi Atilla Kaplakarslan geçtiğimiz ay ortaya attığı Asuman Krause’nin reklam aşkı yaşadığı iddialarını eski sevgilisi Yaşar İpek de doğruladı.

Yıllar önce Emrah’tan sonra yeğeni Yaşar İpek’le aşk yaşayan ve ilişkileri boyunca kavgaları magazin sayfalarını süsleyen Asuman Krause’nin bunun için 50 bin dolara gizli bir kontrat imzaladığı ortaya çıktı.

İpek “Aramızda aşk hiçbir zaman olmadı. Bu bir anlaşmaydı. Asuman klipte oynadı sonra aşk diye yazıldı. Sonrasında olaylar çirkinleşti ama aşka hiç dönüşmedi. Bu olay Erol Köse’nin başıma yaptığı bir projeydi. Böyle bir şeyi uygun gördü. ‘İlk başta yok’ dedim ama Asuman’ı görünce kabul ettim” dedi.

Klipten sonra 5 işe gitti Aşk reklamı yaşadığı zaman çok toy bir genç olduğunu söyleyen İpek sözlerine şöyle devam etti: “O zamanlar 23 yaşındaydım. Şu anda olsa asla yapmam. O zaman kimse beni tanımıyordu. Bir albüm yapılmıştı ve beni yöneten insanlara uymak zorundaydım. Asuman’ı arkadaş olarak tanıdığım için çok mutlu oldum. Ama yazılan çizilenlerden dolayı çok utandım. Asuman o günlerde günde üç tane işe gidiyordu. Sonra beş tane işe gitti.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: