Yasemin Allen'ın 10 yıl önceki haline bakın tanımak imkansız

Yasemin Kaya Allen son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri. Murat Boz ve İrem Sak ile beraber oynadıkları Dönerse Senindir filminden sonra Türkiye'den ayrılmaya karar veren Yasemin Allen şu an oyunculuk eğitimi için ABD'de bulunuyor.

Magazin

Yasemin Allen'ın 10 yıl önceki haline bakın tanımak imkansız 27 yaşında olan genç oyuncu düzgün fiziği ve sarı saçlarıyla her zaman dikkat çekiyor. Fakat çok değil bundan 10 yıl önce ortaya çıkan Yasemin Allen'in fotoğrafları sosyal medyada olay oldu. Sarı saçları ve tarz görüntüsünden biraz uzak olan Yasemin Allen'ı görenler resmen tanıyamadı.

Yasemin Kaya Allen 27 yaşında oyunculuğuyla Türkiye'ye damga vurmuş isimlerden biri.

Farklı tarzı ve sarı saçlarıyla her zaman cool bir görüntüye sahip olan Yasemin Allen'ın 10 yıl önceli halini görenler resmen şoke oldu.

Oyunculuk eğitimi için Los Angeles'ta yaşamaya başlayan Yasemin Allen'ın ünlü olmadan önceki hallerini görenler resmen iki farklı insan yorumunu yaptı.

İnstagram hesabında 471 bin takipçisi olan Yasemin bir de bundan 10 yıl önceki haline bakın.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: