Yasemin Allen'ın transparan tercihi!

Önceki akşam Arnavutköy'de bir doğum günü partisinden çıkarken görüntülenen Yasemin Allen, içini gösteren transparan elbise ile tüm bakışları üzerinde topladı.

Magazin

Yasemin Allen'ın transparan tercihi! Arnavutköy'de bir doğum günü partisine katılan oyuncu Yasemin Allen, tercih ettiği transparan kıyafet ile dikkat çekti.

TAKİPÇİLERİ "ÜŞÜMÜYOR MUSUN?" DİYE SORDU
Daha çok kırmızı halı törenlerinde tercih edilebilecek bir elbiseyi deri ceketle ve spor ayakkabılarla kombinleyerek parti kıyafeti haline getiren Yasemin Allen, takipçilerinden de ilginç yorumlar aldı. Kimi "Üşümüyor musun?" gibi tepki verirken kimi de ne giyerse giysin yakıştığı yönünde yorumlarda bulundu.

DÜNYADA TRAND HALİNE GELDİ
Mayo üzeri tranparan tasarımlar aslında dünyada trend haline gelmiş durumda. Hatta bu tip kıyafetler sokak modasının da vazgeçilmez parçalarından biri. Tıpkı Yasemin Allen gibi spor ayakkabılarla kombinleyenlerin sayısı da bir hayli fazla.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: posta.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: