YASEMİN ERGENE, ASKER YOLU GÖZLÜYOR!

İzzet Özilhan ile Yasemin Ergene, evlilik planları yapıyor.

Magazin

YASEMİN ERGENE, ASKER YOLU GÖZLÜYOR! Anadolu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan'ın oğlu İzzet Özilhan, geçtiğimiz hafta bedelli askerlik görevini tamamlamak için Burdur'a gitmiş.

İzzet Özilhan, Amerika'daki Hofstra Üniversitesi Finans Bölümü'nü bitirdikten sonra Efes Pilsen Rusya pazarlama bölümünün başına geçmişti. Yaklaşık beş yıldır bu görevi yürüten ve oyuncu Yasemin Ergene ile aşk yaşayan İzzet Özilhan, duyduğuma göre Yasemin Ergene ile evlilik planları yapıyormuş. Özilhan, Ergene ile vatani görevini tamamladıktan sonra evlenecekmiş.

Geçtiğimiz temmuzda kızları İpek Özilhan'ı armatör Onur Özkan ile evlendiren Tuncay-Emine Özilhan çifti, oğullarının da evlenmesini dört gözle bekliyormuş. Tuncay- Emine Özilhan çifti, geçtiğimiz cumartesi akşamı Çırağan Sarayı'ndaki İlhan-Pınar Sabancı'nın düğününe müstakbel gelinleri Yasemin Ergene ile katıldı. Çift böylece haklarında Yasemin Ergene'yi gelin olarak istemiyorlar diye dedikodu çıkaranları da yalanlamış oldu. Anlayacağınız Yasemin Ergene, evlilik için asker yolu gözlüyor. Sayılı 28 gün çabuk geçer.


Habertürk
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: