YASEMİN KOZANOĞLU KAYIP

Bir dönem magazin gündeminden düşmeyen manken - oyuncu Yasemin Kozanoğlu ortalarda görünmüyor.

Magazin

YASEMİN KOZANOĞLU KAYIP Bir zamanlar magazin basınının en gözde yüzlerinden biriydi. Hemen her gün gazete sayfalarında görünür, paparazziler yaptığı işler kadar özel yaşamını da adım adım takip ederlerdi. Son olarak 2007 yılında Avrupalı adlı yapımda rol alan Yasemin Kozanoğlu uzun süredir ortalarda görünmüyor. Magazin basınının bu en gözde simasını hatırlayalım istedik.

Ahu Tuğbay'ın kızı
1978 doğumlu olan Kozanoğlu, eski manken ve oyuncu Ahu Tuğbay'ın kızı. Annesinden aldığı etkileyici güzelliği sayesinde oyunculuk ve modellik yapan Kozanoğlu İngiltere'de video yapımcılığı eğitimi aldı. Televizyon için çekilen Çilekli Pasta adlı yapımda usta aktör Uğur Polat ile oynayan Kozanoğlu daha sonra da Avcı ve Yeşil Işık gibi yapımlarda rol aldı.

Magazinden uzakta bir yaşam sürdürüyor

2002 yılında Sinan Çetin'in çektiği Romantik filminde rol alan güzel yıldız son olarak 2007'de Avrupalı'da oynadı. Bir dönem DJ'lik de yapan Yasemin Kozanoğlu şimdi ise magazin gündeminden uzakta bir yaşam sürdürüyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: