YASEMİN KOZANOĞLU MAHKEMEYE SEVKEDİLDİ!

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan, aralarında manken ve dizi oyuncularının da bulunduğu 7 şüpheliden 5’inin tutuklanması istendi.

Magazin

YASEMİN KOZANOĞLU MAHKEMEYE SEVKEDİLDİ! Uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan ve savcılık sorgusu tamamlanan 7 kişiden aralarında eski manken Yasemin Kozanoğlu'nun da aralarında bulunduğu 5 kişi mahkemeye sevk edildi. 2 kişi serbest bırakıldı.

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince İstanbul'un çeşitli semtlerinde gerçekleştirilen operasyonlarda, gözaltına alınanlar sabah saat 10.00 sıralarında polis ekipleri tarafından adliyeye getirildi. 7 kişinin savcılık sorgusu yaklaşık 5 saat sürdü. Aralarında eski mankenlerden Yasemin Kozanoğlu'nun da bulunduğu 5 kişi 'Uyuşturucu madde bulundurmak, ticareti yapmak ve başkasına temin etmek" suçlamasıyla tutuklanmaları talebiyle 12. ağır ceza mahkemesine sevk edildi. Sorgularının tamamlanmasının ardından işadamı A.Ç. ve H.S.B.'i serbest bıraktı. Serbest bırakılanlar gazetecilere açıklama yapmadan adliyeden ayrıldı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: