Yasemin Özilhan alay konusu oldu!

Eski oyuncu Yasemin Özilhan'ın şalvar şeklindeki kot pantolonu sosyal medyayı salladı. Özilhan'ın farklı kalıptaki pantolonu tavuk buduna benzetildi.

Magazin

Yasemin Özilhan alay konusu oldu! Bir dönemin en sevilen dizisi 'Doktorlar' ile adını duyuran oyuncu Yasemin Özilhan, önceki gün paylaştığı fotoğrafla alay konusu oldu. Özilhan'ın şalvar kot pantolonu takipçileri tarafından beğenilmedi.

Yasemin Özilhan neden sürekli dizi ile gündeme geliyor?

Yasemin Özilhan neden sürekli dizi ile gündeme geliyor?Yıllardır ekranlardan uzak bir yaşam süren güzel oyuncu, stiliyle de kısa sürede dikkatleri üzerinde topladı. Ancak Özilhan'ın son paylaştığı fotoğrafındaki pantolonu takipçilerinin alay konusu oldu.

Her zaman tarzı ile adından söz ettiren Yasemin Özilhan, dünkü kombini ile şaşırttı. Sosyetik güzel, 323 euro yani 1900 lira değerindeki bol pantolonuyla sosyal medyaya damga vurdu. Özilhan'ın şalvar pantolonu ise tavuk buduna benzetildi.

İşte o kombin:


Yasemin Özilhan'ın fitliğinin bedeli 500 bin TL!

Yasemin Özilhan'ın fitliğinin bedeli 500 bin TL!Yasemin Özilhan'ın zor anları!

Yasemin Özilhan'ın zor anları!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: