Yasemin Özilhan neden sürekli dizi ile gündeme geliyor?

8 yıldır ekranlarda olmayan Yasemin Özilhan neden hala dizilerle ilgili açıklama yapıyor?

Dizi Galeri

Yasemin Özilhan neden sürekli dizi ile gündeme geliyor? Yasemin Özilhan’ı yıllar önce dizi oyuncu olarak tanıdık. 2002 yılında ‘Koçum Benim’ ile başlayan oyunculuk kariyeri 2010 yılında ‘Doktorlar’ dizisiyle son buldu. O gün bugündür hiçbir dizide rol almadı, oyunculuk anlamında hiç kamera karşısına geçmedi. Ama nedense sürekli “Dizilere dönecek mi?” başlıklarıyla haber olmaya devam etti. Hatta geçtiğimiz günlerde görüntülenen Özilhan, “Dizi teklifleri geliyor ama ben oynamak istemiyorum” tarzında bir açıklamasıyla yeniden gündeme geldi.

8 yıldır hiç kamera karşısına geçmemiş birinin dizilerle ilgili açıklama yapması tuhaf değil mi? Hem “dizilerde rol almak istemiyorum” deyip hem de sürekli dizi üzerinden gündeme gelme çabası neden? Üstelik dizi piyasası oldukça değişmişken, her gün bir dizi ekranlara veda ederken…

Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal, Burcu Biricik, Kadir Doğulu, Seçkin Özdemir gibi rol aldıkları dizilerin reyting rekorları kırdığı oyuncuların dahi dizileri birbir yayından kaldırılıyor. Böyle bir dönemde Yasemin Özilhan’ın dizisinin tutacağını kim söyleyebilir? 8 yıl ara vermişken, oyunculuğu unutulmuşken dizilerde rol alsa başarılı olabilir mi? Geçen bunca senenin ardından Yasemin Özilhan’ın artık başka şeylerle gündeme gelmesi gerekmez mi?

Umarız artık dizi işini rafa kaldırıp, Yasemin Özilhan adını daha gerçekçi projelerde duyabiliriz…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: