Yasemin Özilhan ve eşi saldırıya uğradı!

Yasemin Özilhan ve eşi Anadolu Grubu Yönetim Kurulu üyesi İzzet Özilhan, önceki gün izlemeye gittikleri Anadolu Efes-CSKA Moskova maçında saldırıya uğradı.

Magazin

Yasemin Özilhan ve eşi saldırıya uğradı! Yasemin Özilhan ve eşi İzzet Özilhan, önceki akşam Euroleague'de final maçı olan Anadolu Efes-CSKA Moskova karşılaşması izlemeye gitti. Daha önce de yarı final maçında Fenerbahçe-Anadolu Efes karşılaşmasını izlemeye giden çiftten Yasemin Özilhan, maç sırasında keyifli hallerini paylaşmıştı. Özilhan çifti bu kez tatsız bir olayla karşı karşıya kaldı.

Yasemin Özilhan kendinden geçti!

Maçın son anlarında doğru bir grup Fenerbahçe taraftarının, Anadolu Efes koçu Ergin Ataman'a küfürlü tezahürat yapmasıyla birlikte saha birden karıştı. Kendisine küfür eden taraftarlara sözlü karşılık veren Ergin Ataman, olayların dahada büyümesine sebep oldu.

Yaşanan olaylara müdahale etmeye çalışan İzzet Özilhan ise taraflarla sözlü tartışma yaşadı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi ile birlikte Yasemin Özilhan, eşini tutmakta güçlük çekti. Sosyetik güzelin korku dolu anları objektiflere yansıdı.


Kavganın ortasında kalan Yasemin Özilhan, yaşadığı korku ve şoku atlattıktan sonra Instagram hesabı üzerinden Ergin Ataman'a destek mesajı paylaştı.


Yasemin Özilhan'a eşinden uyarı!

Yasemin Özilhan stili ile şaşırttı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: