Yasemin Özilhan'a dost desteği!

Önceki gün Hasköy'de Yasemin Özilhan'ın yeni koleksiyonunu tanıtmak için düzenlediği özel davette ünlü isimler şıklık yarışına girdi.

Kadın

Yasemin Özilhan'a dost desteği! Yasemin Özilhan yeni koleksiyonunu önceki gün Hasköy İplik Fabrikası’nda düzenlenen özel bir davetle beğeniye sundu.

Yasemin Özilhan, yeni bir koleksiyon hazırladı. Özilhan tarafından hazırlanan 35 parçalık koleksiyon, Hasköy İplik Fabrikası’nda düzenlenen özel bir davetle tanıtıldı.

İlhamını 90’lı yıllardan alan koleksiyondaki eklektik parçaların, korse ve bağlama detayları ile feminen hatları ön plana çıkaran modelleri dikkat çekti. Koleksiyonun gözde tasarımları arasında oversize yün kaban ve trikolar, couture işçiliği (kişiye özel) ile hazırlanmış smokin ceketler, deri skinny pantolonlar ve Yasemin Özilhan stili ile bütünleşmiş siyah mini elbiseler yer alıyor.

Yasemin Özilhan’ı eşi İzzet Özilhan da yalnız bırakmadı. Ünlü işadamı, eşini öperek tebrik etti.

Kerem’i özlüyorum
Oyuncu Kerem Bürsin ile aşk yaşayan Serenay Sarıkaya, sevgilisinin iş için Amerika’ya gittiğini söyledi: “Kerem yeni projelerin görüşmesi için bir haftadır Amerika’da. Kısa süre de olsa Kerem’i çok özlüyorum. Bir iki güne gelecek.”

Aslıhan gitti Sinem geldi
Arda Turan’ın eski nişanlısı Sinem Kobal ve son dönemde bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi Aslıhan Doğan da davete katılan isimlerdendi.

Organizasyonda Aslıhan Doğan’ın olduğunu öğrenen Sinem Kobal, Doğan’ın oradan ayrıldığı bilgisini aldıktan sonra davete katıldı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bunlarda ilginizi çekebilir: