Yasemin Özilhan'dan ilk açıklama!

Yasemin Özilhan, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Geçtiğimiz hafta Anadolu Efes-CSKA Moskova maçında çıkan kavganın ortasında kalan sosyetik güzel, konu hakkında magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Magazin

Yasemin Özilhan'dan ilk açıklama! Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Yasemin Özilhan, geçtiğimiz hafta çok tatsız bir habere konu olmuştu. Sosyetik güzel ve eşi Anadolu Grubu Yönetim Kurulu üyesi İzzet Özilhan, Euroleague'de final maçı olan Anadolu Efes-CSKA Moskova karşılaşmasını izlemeye gitmişti. İzzet Özilhan'ın tribünde bir taraftarla tartışmaya başlaması sonucu çift, kavganın ortasında kalmıştı.

Yasemin Özilhan ve eşi saldırıya uğradı!

Yasemin Özilhan ve eşi saldırıya uğradı!Olay sonrası Türkiye'ye dönen Yasemin Özilhan, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden sosyetik güzel, yaşadığı korku dolu anları şu sözlerle anlattı:

“Fenerbahçe’ye karşı olan bir tavır değildi. Biz zaten Fenerbahçe’yi Real Madrid maçında ülke takımı olduğu için destekledik. Bizimki, bir şahsın hakaretine karşı verilen bir tepkiydi. Olay çok büyümeden kapandı"

Yasemin Özilhan alay konusu oldu!

Yasemin Özilhan alay konusu oldu!Yasemin Özilhan'ın fitliğinin bedeli 500 bin TL!

Yasemin Özilhan'ın fitliğinin bedeli 500 bin TL!

Bunlarda ilginizi çekebilir: