Yasemin Özilhan'dan 'Mucize Doktor' itirafı! "Eski anılarımı..."

Mucize Doktor'a konuk oyuncu olarak katılan Yasemin Özilhan'dan itiraf: "Çok keyifliydi, eski anılarımı yaşadım tekrar. Güzeldi.”

Dizi Galeri

Yasemin Özilhan'dan 'Mucize Doktor' itirafı! "Eski anılarımı..." İzzet Özilhan'la evlendikten sonra oyunculuğu bırakan Yasemin Özilhan 10 yıl sonra ekranlara dönmüş ve Fox Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor'a konuk oyuncu olarak katılmıştı. Güzel yıldız önceki akşam eşiyle birlikte bir etkinlikte kameralara takıldı. Objektiflere poz veren Yasemin Özilhan ayaküstü sorularını yanıtladı.

Mucize Doktor'dan kazanacağı ücreti bir hayır kurumuna bağışlayacağı ortaya çıkan Yasemin Özilhan, gelen sorular üzerine diziyle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Güzel, keyifliydi. Güzel bir amaç için yaptım. En önemlisi o benim için. 2009’da bitirdim, 10 yıl 2019’da konuk oyuncu olarak aldım. Çok keyifliydi, eski anılarımı yaşadım tekrar. Güzeldi.”

Yasemin Özilhan, ayrıca başka bir projeden oyunculuk teklifi gelirse kabul etmeyeceğini, bunu farklı bir iş olduğu için kabul ettiğini belirterek oyunculuğa dönmeyeceğinin altını çizdi.


Mucize Doktor'da büyük meydan okuma!

Mucize Doktor'da büyük meydan okuma!Herkes onu konuşuyor! Doktor Ela'nın dönüşü muhteşem oldu!

Herkes onu konuşuyor! Doktor Ela'nın dönüşü muhteşem oldu!Yasemin Özilhan'ın duygusal 'Mucize Doktor' paylaşımı!

Yasemin Özilhan'ın duygusal 'Mucize Doktor' paylaşımı!Yasemin Özilhan'dan yaza veda pozu!

Yasemin Özilhan'dan yaza veda pozu!İzzet-Yasemin Özilhan çifti aşka geldi!

İzzet-Yasemin Özilhan çifti aşka geldi!Yasemin Özilhan derinlere daldı!

Yasemin Özilhan derinlere daldı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: