Yasemin Yalçın'dan 70'ler albümü!

Ekranlardan 4 senedir uzakta kalan başarılı komedyen Yasemin Yalçın, dün gecce Mesut Yar’ın “Burada Laf Çok” programına konuk oldu. Konuklar arasında Yalçın’ın, “Mihrap Yerinde” dizisinden rol arkadaşı Kadir Çöpdemir, Manga Grubu üyeleri ve müzik piyasasının en önemli isimlerinden Şafak Ongan da vardı.

Magazin

Yasemin Yalçın'dan 70'ler albümü! Yasemin Yalçın, geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni dizisi “Mihrap Yerinde”nin ilk bölümünde bir türkü seslendirerek izleyenleri şaşırtmış ve güzel sesiyle büyülemişti. Başarılı oyuncu, konuk olduğu programda yeni albümünün de müjdesini verdi. Henüz piyasaya sürülmeyen, “Arasırabesk” adını taşıyan albüm, 70’lerin şarkılarından oluşuyor.

Çocukluğundan beri şarkı söylemeyi çok sevdiğini söyleyen Yalçın, konservatuarda tiyatro okuduğu zamanlardan beri şarkı söyleyip, albüm yapmak istediğini paylaştı. Ardından, Yasemin Yalçın, albümünden bir şarkı da seslendirdi. Programın diğer konuklarından, Manga grubunun solisti Ferman Toprak; “Ben çok başarılı buldum. Doğrusu bu kadarını beklemiyordum.” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: