YAŞINIZ DOLAYISIYLA SEKS İLİŞKİLERİNİZ NASIL?

Kim hangi yaşında daha iyi seks yapar veya seks ile ilgili neler yapar bu yazıda bu konuyu işleyeceğiz. Her yaşta insanın erkek veya kadın cinsel yaşantısı vucuduna göre yaşam tarzına göre farklılıklar göstermektedir. İşte sizlere bu konular hakkında hem erkeklerin hemde kadınların yaş aralıklarına göre cinsel yaşatısında yaptıkları.

Magazin

YAŞINIZ DOLAYISIYLA SEKS İLİŞKİLERİNİZ NASIL? 20′ li Yaşlarda Seks ( 20 ile 30 Yaş Arası)

1 – Erkeklerin %85′i bu yaşlarda seksi düşünmeden yapamazlar. Bu yapılarında ve DNA’ larında var ve bunu önüne geçemezler ve açıkcası geçmekte istemezler.

2 – Kadınlarda ise bu yaşlarda bir erkek yerine başka bir kadınla seks yapsaydım acaba nasıl olurdu gibi fantezilere sahiptirler.

3 – Bu araştırmaya katılan kadınların 20′ li yaşlarda sadece % 4′ ü hemcinsi ile bu fantezisini gerçekleştirmiş. Ve bizce bu rakam daha fazla.

4 – 2006 Yılında yapılan bir ankete göre 20′l i yaşlarda kadınların %90 sı orgazm oluyorlar. Ama sadece % 50 si erkekler tarfından gerçekleştirildiğini ortaya çıkarmıştır.

5 – İster erkek ister kadın bu yaşlarda belirli veya belirsiz bir şekilde cinsel tutumlar içerisine girdiğini söylüyolar.

6 – Grup seks olayına 20′li yaşlarda erkekler ve kadınların katılma ve bakış açıları birbiriyle aynı. Çünkü iki cinsiyette yok denecek kadar az bir katılım var ve iki cinsiyette seksin özel olduğunu düşünoylar.30′ lu yaşlarda Seks ( 30 ile 40 Yaş Arası )

1 – Bu yaşlarda bir çok insan için cisiyet ayrımı yapmadan. Her yeri seks yapılabilir bir mekan olarak görme eğilimi var. Ofis halka açık alanlar vb gibi.

2 – Yine bu yaşlarda ev içinde en çok tercih edilen seks yapılan yer ise küvet veya duş buralarda yapılan seksin daha bir çok önemi var.

3 – Bu yaşlarda erkek ve kadınların cinsel yaşamları çok yogun bir şekilde geçiyor. Boş durmuyorlar yane.

4 – Kelepçe maske vb gibi fantezi ürünlerini kullanmayı seksin için dahil ediyorlar.

5 – Kadınların 20 li yaşlara göre bu dönemdeki hamilelik durumundaki seks istekleri daha fazladır.

6 – Çocuk yapma oranı bu yaşlarda 20 li yaşlara göre daha azdır. Amaç sadece seks yapmak oluyor bu yaşlarda.

7 – 20 li yaşlara göre orgazm oranı %90′dan %’70 düşmektedir. Aynı orandada erkekler tarafından orgazm edilme yüzdesi %50′den %23′e düşmüştür.

8 – Bu yaşlarda kadınlar orgazm için oral seksi tercih ediyorlarmış

9 – 1950 yılında oral seksten hoşlanan kadınların sayısı %44 iken günümüzde bu sayu %87 lere kadar çıkmıştır.40′ lı yaşlarda Seks ( 40 ve üzeri Yaşlar Arası )

1 – Erkeklerin bir çoğunda sertleşme sıkıntıları başlamıştır.

2 – Bu yaşlarda aldatma oranı diğer yaş aralıklarana göre daha fazladır.

3 – Erkeklerde 40 yaşın üstünde oldğunu gizleme gibi bir çabası vardır. Gençler gibi giyinme onların takıldığı yerlere takılma gibi.

4 – Kadınlarda ilgisizilik %48 Erkeklerde ise % 25′ tir.

5 – 40′ lı yaşlarda korunmadan ilişkiye giren kişi sayısı neredeyse yok denecek kadar azdır.

6 – Bu yaşlardaki seksin süresi her zamankinden daha uzundur.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: