"Yaşlanma korkusu aslında ölüm korkusu"

ABD'li film yıldızı Julianne Moore, DuJour dergisine yaşlanma korkusunun aslında ölüm korkusu olduğunu söyledi.

Dünya Magazin

"Yaşlanma korkusu aslında ölüm korkusu" Kızıl saçlarıyla özdeşleşmiş ABD’li film yıldızı Julianne Moore, DuJour dergisine erkek egemen olarak tanımladığı Hollywood’un evlilik ve çocuklar söz konusunda çifte standardı olduğunu anlattı. Dört kez Oscar’a aday gösterilen Altın Küre ödüllü Moore, bir yerlere gelmek için büyük mücadeleler verilmesi gerektiğini anlatıp “Kariyer yolunda bir kadın olarak tek başınasın ve kendinden sadece sen sorumlusun” diyor.

40 yaşını aşmış kadınlara her söyleşide estetik operasyonlara bakışının sorulmasını da tuhaf bulduğunu söyleyen Moore, yaşlanma korkusunun aslında ölüm korkusu olduğunu söylüyor. Moore’a göre ayrıca, yaşlanmak çürümenin fikizsel dışavurumu ve insanlar tam da bu durumdan dolayı yaşlanma konusunda bu kadar tedirgin. Yaşın sadece bir rakamdan ibaret olduğunu da düşünen 52 yaşındaki Moore, Hollywood’da yaşlı oyuncular için harika roller olduğunu belirtmeden de edemiyor.

1996 yılında tanıştığı Bart Freundlich ile 2003 yılında evlenen ve iki çocuğu olan Moore ayrıca, birbirlerinden resmi bir şekilde sorumlu olmak istedikleri için evlendiklerini anlatıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: