Yasmin Erbil'den bir paylaşım daha!

Yoğun bakımda olan Mehmet Ali Erbil'i bir an olsun yalnız bırakmayan kızı Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

Magazin

Yasmin Erbil'den bir paylaşım daha! Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, bir ay önce evinin banyosunda düşerek yaralanmış ve acil olarak hastaneye kaldırılmıştı. Yapılan tetkiklerin ardından Erbil'in kaburgalarında kırık olduğu ve kırılan kaburgaların da akciğer zarına battığı tespit edilmişti. Acil olarak ameliyata alınan Erbil, ameliyatın ardından yoğun bakımda tedaviye alınmıştı.

Şovmenin durumuyla ilgili bilgi kimi zaman Erbil'in kardeşinden gelirken, kimi zaman da kızı Yasmin Erbil merakları gideriyor. Son olarak ise Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Yasmin, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla babasına olan özlemini ve yaşadığı zorlu süreçte yanlarında olanlara teşekkürlerini dile getirdi.

İşte Yasmin Erbil'in o paylaşımı:

''Dua eden mesaj atan herkes çok sağ olsun! İnşallah gün geçtikçe babam iyi olacak. En kısa zamanda yoğun bakımdan çıkıp babamın neşesine kavuşmak ve sıkıca sarılmak en büyük isteğim. Kötü insanlar da böyle zamanlarda ortaya çıkıyor sanırım… Ama ben hep iyiliğe odaklanan bir insan oldum. Onları Allah'a havale ediyorum. İyiyi çoğaltmak gerektiğini düşünüyorum. Bana iyi dileklerini yazan herkesten Allah razı olsun. Size ne kadar teşekkür etsem az. Babamın kötüleştiği ve en çaresiz kaldığım anda sizin mesajlarınız o kadar iyi geldi ki geccenin 2'sinde 4'ünde bile benimle beraber dua ettiniz. Bu karşılık beklemeden verdiğiniz destek ve sevgi için size ne kadar teşekkür etsem az. Ve benimle hala dua etmeye devam ettiğiniz için daha da iyi olması için uzaktan da olsa bana güç verdiniz. Duanın gücünü sizinle bir kez daha görüyorum.''

Yasmin Erbil'den duygusal mesaj!

Yasmin Erbil'den duygusal mesaj!Yasmin Erbil’den sevindiren paylaşım!

Yasmin Erbil’den sevindiren paylaşım!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: