Yasmin Erbil'den duygusal mesaj!

Yasmin Erbil yoğun bakımda tedavisi süren babası Mehmet Ali Erbil için duygusal bir mesaj yayınladı.

Magazin

Yasmin Erbil'den duygusal mesaj! Banyoda düşen ve hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in ameliyat olması beklenirken eski hastalığı yeninde nüksetti. Sanatçı yoğun bakıma alındı. Tedavisi devam eden Mehmet Ali Erbil için önceki büyük kızı Sezin Erbil sevenlerinden dua istedi. Küçük kızı Yasmin ise dün akşam saatlerinde herkesi duygulandıran şu mesajı yayınladı:

"Senin burada ne işin var yüzsüz""En mutsuz olduğun anda bile babamı görünce unutur ve tebessüm edersin çünkü onun güzel enerjisini herkese geçirebilmek gibi bir yeteneği var. İnsan ayırmaz, herkesi sever kimse için kötülük düşünmez. Zaten ben hep başkalarını düşünmekten hastalandığını düşünüyorum çünkü insanlar işinden dolayı anlamasa da tanıyabileceğiniz en hassas, en duygusal insanlardan biridir babam. Filmlerde şarkılarda bile gözü dolar... Belki bunu söyledim diye kızacak sonra bana ama kızamaz... Kimseye kıyamaz çünkü... Çok kişi yanlış yaptı ona belki o da yanlışlar yaptı ama hiç bir zaman niyeti kötü olmamıştır. Çok güzel affeder, affetmeyi bilir kin tutmak nedir bilmez. Ama en güzel sevmeyi bilir en çok da bizi çocuklarını küçükken zor şeyler yaşamış onda iz bırakan... Onlardan biri de dedem sert bir adammış çok sevgisini gösteremezmiş, babam da hep bunu kendine dert edip söz vermiş "Benim çocuklarım olduğunda ben onlara hep sarılacağım her zaman sevgimi göstereceğim diye ❤️ Öyle de yapıyor ben babama sarılınca bütün dertlerim gider öyle içten sevdiği için🙏🏻 ❤️ seni bilen sayan kalbinin güzelliğini gören herkes dua ediyor sana bence böyle bir devirde hepimizin sana daha çok ihtiyaci var. Benim zaten sana düşkünlüğümü biliyorsun babişim🙏🏻 ❤️ Çok yakında okuyacaksın bunu. Bütün güzel enerjilerim seninle özel ve güzel adam ❤️ yine beni bu fotoğraftaki gibi güldüreceksin❤️"


Mehmet Ali Erbil'in doktoru Jan Klod Kayuka'dan korkutan açıklama!

Mehmet Ali Erbil'in doktoru Jan Klod Kayuka'dan korkutan açıklama!Mehmet Ali Erbil'in kızı konuştu:

Mehmet Ali Erbil'in kızı konuştu: "Babamın durumu kritik lütfen dua edin"Mehmet Ali Erbil'den kötü haber!

Mehmet Ali Erbil'den kötü haber!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: